Клінінгова компанія "Попелюшка"

Чистка килимових покриттів, диванів, крісел, матраців та стыльців

У справжньої господині чистота меблів і поверхонь завжди під контролем. Але є одна прикрість — навіть найдорожчі диван і крісла з часом втрачають свіжість і блиск. У такому разі клінінгова компанія "Попелюшка" може прийти на допомогу і провести хімчистку на дому.

Наші клінери використовують професійне обладнання і якісні засоби для різних видів хімчистки у Чернівцях.
Хімчистка килимів – це перший крок на шляху досягнення чистоти та свіжого повітря у приміщенні. Основний бруд та мікроби в будинку — до 80% — сконцентровані у м'яких меблях та килимах. Окремі забруднення самостійно вивести неможливо — вони надто глибоко в'їдаються у ворс. Натомість після хімчистки зникають неприємні запахи та плями, а кольори стають яскравішими.

Як часто потрібно робити хімчистку килима?

Таку процедуру рекомендують проводити 2-4 рази на рік, адже після хімчистки килимів виводяться 90% пилу, бруду та алергенів.

Регулярна хімчистка не дозволить плямам закріплюватися і продовжить термін експлуатації виробу загалом. А з деякими видами покриттів взагалі варто бути вкрай обережними — їхня делікатність не допускає інтенсивного чищення і потребує професійного підходу.
Хімчистка ковроліну
допомагає усунути маслянисті забруднення та пил, через які покриття змінило колір та почало неприємно пахнути. Використання професійних екстракторів дозволяє вивести застарілі плями від слідів взуття, жиру і напоїв.
Але ще не все — ретельна обробка означатиме і дезінфекцію виробу, тому він стане безпечним для жителів квартири.
Хімчистка м'яких меблів
передбачає видалення плям, запахів та бруду через глибоку чистку зовнішньої та внутрішньої основ меблів. В першу чергу ми проводимо огляд оббивного матеріалу, оцінюємо його загальний стан і ступінь забруднення.
Поставити точний діагноз допоможе історія експлуатації м'яких меблів, особливо якщо вона піддавалася самостійному чищенні. І лише після цього завдяки професійному німецькому обладнанню та хімічним засобам клінери повертають життя Вашому улюбленому дивану чи кріслу.
Хімчистка матраців у Чернівцях
допоможе видалити плями, бруд, кліщі та провести дезінфекцію. Поверхня матраців часто потерпає від різних забруднень — це може бути кров, піт, сеча, розлите вино чи кава. Вбираючи всі неприємні запахи в себе, виріб стає улюбленим середовищем мікробів і кліщів.
Щоб цього уникнути, ми рекомендуємо робити хімчистку матраців не рідше 2 разів на рік. Особливо це важливо для людей, схильних до алергії.

Як зекономити час та сили?

В зручний для себе час можна запросити клінерів додому. За короткий час і без дискомфорту для Вас вони виведуть застарілі плями з використанням професійних екстракторів, пароочищувачів та порохотягів. З використанням такої сучасної техніки німецької компанії «Karcher» результат буде видно миттєво.

Професійне чищення килимів всіх видів ми виконуємо якісно і акуратно, зберігаючи чистим повітря в будинку. Усі наші працівники пройшли профільне навчання, вони з легкістю визначають типи плям, знають все про хімічні засоби, які використовують, та досконало володіють обладнанням.

Плюси хімчистки

Улюблені предмети меблів ще довго будуть радувати свіжістю, якщо вчасно довірити їх у професійні руки. Тим паче, зовсім не обов'язково чекати, поки його заберуть та привезуть, адже хімчистка килимів на дому Чернівці — набагато вигідніший варіант. Довіряючи килими нам, клієнти можуть бути впевнені в низці переваг:

  • процес триває лише кілька годин, не змушує клієнта чекати і хвилюватися про транспортування габаритного килима,

  • можливість відразу оцінити роботу, адже чистка проходить на очах замовника,

  • не потрібно більше витрачати сили на самостійну чистку, яка іноді може зіпсувати килим,

  • дешевша ціна, ніж хімчистка на фабриці, хоча якість чистки нітрохи не гірша,

  • клієнт може обрати зручний для чого час в будь-який день тижня,

  • якісно вичищений килим, з якого видалені усі види забруднення та усунені неприємні запахи.

Чим наша команда може допомогти

Професійне устаткування дозволяє нашим клінерам чистити вироби максимально оперативно, робити дбайливе видалення навіть складних плям, повністю усувати пил і неприємні запахи.

Перед початком роботи ми враховуємо особливості матеріалу, з яким доведеться працювати: структуру ворсу, його якість, колір і товщину виробів, міру забруднення.

Переваги професійного обладнання:

  • двигуни з високою потужністю всмоктують бруд і пил на високому рівні,

  • низький рівень шуму,

  • повітря в кімнаті не забруднюється.

В арсеналі наших клінерів виключно професійні засоби для чищення та обладнання, які дозволяють бережливо видаляти навіть складні стійкі плями і застарілі забруднення.

Для хімчистки килимів у Чернівцях ми використовуємо перевірені очисні засоби відомих європейських брендів. Вони є екологічно чистими і абсолютно безпечні для людини, домашніх тварин, а ефективність підтверджують сертифікати виробників.

Спеціалісти "Попелюшки" є експертами з ретельної чистки брудних килимів, які увібрали в себе найскладніші плями та запахи. Ми позбавляємо будь-яких шансів на життя алергенів, пилових кліщів та мікробів у Ваших улюблених речах. Багаторічний досвід у використанні найновішого клінінгового обладнання та високоефективних очищувальних засобів — це запорука того, що ми зробимо свою справу на відмінно.
Як наслідок - ви не впізнаєте власного килима - тепер він стане яскравішим та матиме легкий приємний аромат.

Замовити прорахунок послуги

Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемось з вами
Додаткові послуги
Оберіть необхідні додаткові послуги, ми порахуємо ціну та повідомимо вам
* Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.