Клінінгова компанія "Попелюшка"

Про нашу клінінгову компанію

Клінінгова компанія "Попелюшка" — це команда надійних і досвідчених клінерів, які якісно і швидко приберуть замість Вас, позбавивши зайвого клопоту.

Ми розуміємо, що сучасні ритми рідко залишають час на прибирання. Тому готові допомогти і взяти на себе професійну турботу про Ваш дім та офіс.
Поки Ви працюєте, відпочиваєте чи вирішуєте справи — ми виконуємо свою роботу якісно та швидко!
Клінінгова компанія "Попелюшка" знається на прибиранні, хоча справа зовсім не в чарівній паличці, як можна подумати з назви. Наш штат досвідчених працівників використовує спеціалізоване професійне обладнання та дбайливо ставиться до кожного об'єкта. Довіра клієнта — те, що ми цінуємо найбільше.

Історія заснування


Юліанна Козловська
директор компанії "Попелюшка"
Ідея створення компанії зародилася після ділової поїздки в Канаду. У 2017 році, побувавши в м. Торонто, я вперше побачила, наскільки професійно працюють там клінінгові компанії та який попит мають.

Після повернення в Україну, вирішила заснувати аналогічну клінінгову компанію в Чернівцях, проте був деякий острах, чи буде вона успішною в маленькому місті. Вирішила ризикнути, зібрала до нашої команди професійних клінерів, які пройшли навчання — і процес пішов. Задоволених клієнтів ставало все більше, і це надихає нас постійно вдосконалюватися."
Компанія працює на ринку прибирання квартир у Чернівцях з 2019 року. Успішно втілюючи передові клінінгові технології, ми здійснюємо прибирання, миття та хімчистку будь-якої складності.

Наші цінності

Ми намагаємося зробити наше перебування у домі клієнтів максимально комфортним, тому з повагою ставимося до всіх членів сім'ї та домашніх улюбленців. Професійна техніка, яку ми використовуємо, позбавляє не лише від пилу, але й алергенів та бактерій. Тож ми не тільки наведемо порядок, а й створимо приємну, свіжу атмосферу у вашій квартирі або офісі.

Клінінгова компанія Чернівці "Попелюшка" щодня розширює базу клієнтів завдяки продуманому менеджменту, професійному ставленню до клієнтів. Ми даємо гарантію на випадок пошкодження Вашого майна під час прибирання в квартирі або офісі. Якщо раптом Вам не сподобається якість нашої послуги, то ми все переробимо безкоштовно!

Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю з клієнтами, тому ставимо за мету європейські стандарти якості, ґрунтовну професійну підготовку працівників та доступні ціни на клінінгові послуги. Така політика, орієнтована на результат і позитивні відгуки замовників, є головною перевагою нашої компанії ще з початку її заснування. Наші постійні клієнти мають перевагу гнучкої системи знижок і бонусів.
Ми прагнемо надавати якісні та вигідні послуги прибирання у Чернівцях для того, щоб ви в майбутньому рекомендували нас своїм друзям та рідним.

Чому клієнти довіряють "Попелюшці"?

 1. Компанія працює виключно професійним обладнанням торгових марок "Karcher" та "Thomas".

 2. Для прибирання у Чернівцях ми використовуємо лише професійні миючі та очищувальні засоби відомих європейських виробників Німеччини, Італії та вітчизняного виробництва. Їхня якість підтверджена сертифікатами, тому вони не мають токсичного впливу, не пошкоджують поверхню меблів чи предметів декору в інтер'єрі.

 3. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами і укладаємо з клієнтами договір, в якому прописані всі умови співпраці, ведемо необхідні бухгалтерські документи. По закінченню робіт клієнт отримує акт виконаних робіт.

 4. Ми надаємо клінінг-послуги цілодобово 7 днів на тиждень.

 5. Працюємо зі справжньою старанністю Попелюшки і не заспокоїмося, поки не доведемо чистоту до блиску, адже самі любимо красу і гармонію.
За результатами дослідження експертної комісії були відібрані кращі компанії у своїй галузі, таким чином Клінінгова Компанія "Попелюшка" стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу "Найякісніші товари та послуги року" у м. Чернівці:
Фото: Подяка Компанії "Попелюшка" від "Знаку якості"

Коли незамінна робота клінерів?

Ми надаємо повний спектр клінінгових послуг за європейськими стандартами якості. Тому готові навести ідеальну чистоту не тільки у квартирі, а й в офісі, магазині, готелі, аптеці, банкові чи закладах освіти. Це може бути:

 • стандартне прибирання,

 • генеральне прибирання,

 • регулярне підтримуюче прибирання.

Залежно від того, як часто приймає відвідувачів державна установа чи комерційна структура, вона зможе вибрати оптимальну частоту прибирання та вид послуг. Для приватних осіб це вигідно тим, що можна суттєво зекономити час і не хвилюватися про чистоту квартири чи офісу.

Ось уже третій рік клінінгова компанія Чернівці "Попелюшка" надає жителям міста такі послуги:

 • разове прибирання квартир або на постійній основі,

 • післяремонтне прибирання приміщень,

 • регулярне прибирання офісів Чернівці,

 • миття вікон, фасадів і вітрин, рекламних конструкцій,

 • хімчистка матраців, м'яких меблів, килимів, ковроліну на дому.

Як замовити прибирання у Чернівцях?

Всі наші послуги ми детально описали на сайті у відповідних розділах та створили зручний сервіс розрахунку та бронювання. Це означає, що за прибирання квартири Ви заплатите ту суму, яку розрахує калькулятор. Розуміючи Ваші потреби, ми передбачили додаткові послуги, наприклад, миття балкону, прасування, чистка стільців та інші.

Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб, щоб зв'язатися з нами:

 1. Зробивши попередній розрахунок ціни на сайті, зателефонуйте нам або залиште заявку — і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами.

 2. Після вашого запиту фахівці компанії безкоштовно приїдуть на ваш об'єкт та оцінять обсяг роботи.

 3. В обумовлений час клінер або бригада приїжджають і виконають будь-яке прибирання квартир Чернівці чи інших об'єктів максимально швидко.

 4. Ви приймаєте послугу, якщо маєте зауваження, то їх відразу усувають. Для нас важливо, щоб Ви залишилися задоволені і звернулися до нас ще!

 5. Після прийняття послуги Ви оплачуєте її безпосередньо клінеру та складаєте акт прийняття робіт.
"Попелюшка" — це насамперед люди, фахівці своєї справи, компетентні й уважні майстри клінінгу. Відповідальність та цілі кожного формують запал команди загалом. Ми завжди працюємо на результат, щоб бути надійним партнером для кожного. А головне — віримо, що створені робити світ чистішим та кращим.
Довірте чистоту тим, для кого прибирання — це покликання!

Замовити прорахунок послуги

Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемось з вами
Додаткові послуги
Оберіть необхідні додаткові послуги, ми порахуємо ціну та повідомимо вам
* Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.