Клінінгова компанія "Попелюшка"

Контрактне прибирання

Контрактне прибирання – це регулярне прибирання по договору, який укладається з замовником. Ця послуга вигідна для магазинів, готелів, банків, офісів, великих підприємств та будь-яких установ.
Останнім часом контрактне прибирання офісу у Чернівцях замовляють все більше підприємців. І це цілком виправдано — замість щоразу заново звертатись до клінерів можна один раз укласти угоду, в якій буде прописаний графік прибирання.

Залежно від графіка роботи закладу клінери можуть прибирати вранці або ввечері. При цьому можливість безготівкового розрахунку значно полегшує співпрацю.

Контрактне прибирання офісу

Кожен колектив — це маленький організм зі своїми законами. Те, наскільки продуктивним буде робота цього організму, залежить від настрою кожного працівника, його мотивації. Один із способів покращити їх — це забезпечити чисте і охайне робоче місце, куди захочеться приходити щодня.

Клінери "Попелюшки" із задоволення допоможуть вам у цій нелегкій місії. Головним інструментом для цього слугують німецькі технології та хімічні засоби від провідних європейських виробників. Маючи досвід їх застосування, наші кваліфіковані співробітники демонструють цілеспрямованість та відповідальність у прибиранні. Клінінг для нас — це робота, а чистота — справа честі!

Рекомендована частота прибирання

Ми співпрацюємо з приватними та бюджетними установами міста, проводячи щоденне, щотижневе чи щомісячне прибирання. Хоча ці варіанти є класичними — при потребі ми готові враховувати й інші побажання клієнтів. Уклавши з нами договір, можете бути впевнені, що весь обсяг домовлених робіт буде виконаний вчасно та на високому рівні.

Бонусом для наших постійних клієнтів стають приємні знижки, які недоступні при разовому прибиранні квартир.

Контрактне прибирання магазину в Чернівцях

Щоденне прибирання обов'язково включає в себе вологе миття підлоги та пилу з меблів. Інші види робіт залежать від інтенсивності користування приміщенням та особистого вашого бажання. Фахівці нашої компанії допоможуть обрати оптимальний варіант. Нижче наводимо перелік послуг, які може надавати "Попелюшка" на постійній основі.
збір сміття та його пакування, заміна сміттєвих пакетів;
чистка й дезінфекція туалетів з якісними хімічними засобами,
видалення пилу з усіх поверхонь, включаючи вимикачі й розетки,
полірування й миття дзеркальних поверхонь, можливе також миття вікон,
прибирання місця прийому їжі,
сухе чищення килимових покриттів, миття підлоги,
чистка м'яких меблів та їх обробка спеціальними засобами.

Додаткові послуги та ціни на контрактне прибирання

Разом із менеджерами ви можете узгодити додаткові послуги, в яких буде потреба. Від складності замовлення, його обсягу і специфіки залежать ціни на прибирання за контрактом. Якщо приміщення стандартного планування й невеликих розмірів, то вартість буде невисокою.

Дещо зростати вона може, якщо регулярно прибирати потрібно багатоповерховий офісний будинок. Для точного розрахунку потрібна оцінка фронту робіт або виїзд спеціаліста на об'єкт.

Прибирання бюджетних установ та організацій

Клінігова Компанія "Попелюшка" з радістю співпрацює з представниками державних органів, бюджетних установ та організацій, підприємствами комунальної власності та іншими замовниками, яким перед початком роботи потрібно пройти тендерну процедуру.

Компанія "Попелюшка" в місті Чернівці приймає активну участь в державних закупівлях та тендерах, що свідчить про її професіоналізм та характерно високу ділову репутацію, а також конкурентноспроможну цінову політику.

Плюси контрактного прибирання

  • Замовник може бути впевненим у якості послуг, які надаватиме надійна клінінгова компанія.

  • Ви отримуєте змогу оптимізувати робочі місця шляхом залучення персоналу для інших завдань.

  • Замовник може бути впевненим у якості послуг, які надає наша компанія.

Чому прибирання з "Попелюшкою" є вигідним?

Співпрацюючи з нами, ви економите не лише свій час, а й кошти, адже вже не буде потреби купувати спеціальний інвентар, дорогі миючі засоби та техніку, ми вже зробили це за вас. Ми завжди виконуємо свою роботу професійно, бо наша мета – співпрацювати з кожним клієнтом на постійній основі.

На всіх об'єктах ми використовуємо професійну техніку Karcher та миючі засоби провідних європейських виробників, які є якісними та екологічно чистими. Це гарантуватиме безпеку ваших працівників, які бажають проводити робочі години у комфортній і доглянутій обстановці. І вони на це заслуговують.

Питання чистоти, яке ви довіряєте "Попелюшці", стоїть для нас на найвищому рівні, тому ми враховуємо всі ваші побажання.
Залиште це завдання нам та спокійно займайтеся цікавішим!

Замовити прорахунок послуги

Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемось з вами
Додаткові послуги
Оберіть необхідні додаткові послуги, ми порахуємо ціну та повідомимо вам
* Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.