Клінінгова компанія "Попелюшка"
Замовити прорахунок послуги
Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемось з вами
Вкажіть адресу обєкту
Яка послуга вам потрібна?
Додаткові послуги
Оберіть необхідні додаткові послуги, ми порахуємо ціну та повідомимо вам
* Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.
Що таке генеральне прибирання?
Генеральне прибирання включає разовий комплекс клінінгових послуг, завдяки якому квартира чи офіс всього за кілька годин засяють чистотою надовго.

Особливу потребу у генеральному прибиранні відчувають власники популярних закладів. Торгові центри, магазини та заклади харчування потребують регулярного комплексного прибирання, під час якого професіонали видаляють забруднень і на видимій поверхні, і у важкодоступних місцях. Погодьтеся, гості чи партнери захочуть прийти до Вас ще не раз, якщо, окрім гостинності, Ви зустрінете їх ідеальним порядком і чистотою свого офісу чи салону.
На відміну від звичайного підтримання чистоти, генеральне прибирання передбачає безпечну обробку всіх меблів, килимових покриттів, кухонної техніки, посуду та інші заходи.

Як часто варто робити генеральне прибирання?

Фахівці "Попелюшки" рекомендують здійснювати генеральне прибирання всіх приміщень не рідше одного разу на місяць, а санітарно-гігієнічну обробку санвузлів від 1 разу на тиждень.

Однак графік і періодичність прибирання на об'єкті узгоджується індивідуально з замовником. Всі види клінінгових робіт відбуваються у зручний для клієнта час. Залежно від спеціалізації закладу це може бути:

  • щотижневе прибирання установи, яка працює за певним графіком;

  • екстрений виклик клінерів для разових видів робіт у будь-який день тижня;

  • максимально швидке генеральне прибирання магазину, без переривання його роботи.
Економія часу та сил для замовника
Головна перевага замовлення генерального прибирання у клінерів — це виконання великого об'єму роботи кількома працівниками одночасно. Це допомагає зекономити час і сили, особливо якщо приміщення велике і далеке від чистоти. Разом із нашим менеджером Ви можете узгодити комплекс послуг, які врахують особливості об'єкту.
Генеральне прибирання магазинів і торгових залів наша команда проводить у такій послідовності:
прибирання об'єкту за встановленим алгоритмом;

проведення додаткових послуг, узгоджених у договорі з замовником;


вивіз сміття з об'єкта.


Плюси генерального прибирання від "Попелюшки"

Прибирання приміщень у Чернівцях проводять за найвищими європейськими стандартами. Це дає змогу навести ідеальну чистоту в приміщенні будь-якої складності. Фахівці клінінгової компанії "Попелюшка" за короткий час виконують масивний обсяг робіт:

  • миття вікон, фасадів та вітрин з обох сторін,

  • сухе прибирання усіх відкритих поверхонь,

  • вологе прибирання, яке включає миття підлоги, дзеркал, протирання стін, дверей, плінтусів та кондиціонерів,

  • очистка від бруду карнизів, світильників,

  • усунення забруднень батареї, сантехніки, а також побутової техніки,

  • полірування корпусних меблів,

  • хімчистка килимів та інші клінінгові послуги.
Пройшовши попередньо навчання всім нюансам генерального прибирання квартир, наші працівники усунуть всі забруднення на відкритих і важкодоступних поверхнях.

Очікуйте не впізнати і власні побутові речі — клінери "Попелюшки" не заспокояться, доки не доведуть до ідеальної чистоти кухонну техніку, вікна, посуд та ванну у вашій оселі. Адже там кожен сантиметр заслуговує бути чистим, і ми сміливо відстоюємо це право!
Устаткування, яке ми використовуємо
Одним з важливих показників бездоганної якості роботи "Попелюшки" служить широкий асортимент професійної високопродуктивної техніки. Досвідчені фахівці компанії використовують тільки найкраще обладнання від провідних світових виробників — Karcher, Tomas та ін.

Миючі та очисні засоби ми також відбираємо серед відомих світових виробників і стежимо, щоб їх якість була підтверджена сертифікатами. Це гарантує, що така хімія буде безпечна для людини і тварин.
До кожного типу поверхні ми підбираємо свій спосіб очищення. У першу чергу, спеціалісти оцінюють якість поверхні і її стан, підбирають конкретний миючий засіб. Тому до кожного замовлення наші працівники підходять індивідуально.

За роки роботи ми заслужили репутацію відповідального виконавця і надійного партнера по клінінгу у Чернівцях. Сміливо замовляйте в нашій компанії генеральне прибирання квартир чи офісів.
Якість виконаного "Попелюшкою" прибирання буде по-казковому на висоті! Телефонуйте нам за вказаними номерами та переконайтеся у цьому самостійно.