Клінінгова компанія "Попелюшка"

Миття вікон та фасадів

Вікна — це важлива і невід'ємна конструкція кожної будівлі, що служить основним джерелом природного освітлення і вентиляції. Здатність вікон пропускати сонячне світло може знижуватися до 50%, якщо на ньому осідають пил і бруд. Це не найкраще впливатиме на здоров'я, зір і настрій працівників, поки не усунути проблему.

Натомість престижну компанію, банк чи магазин видно здалеку. Їхні чисті вітрини і рекламні вивіски є обличчям компанії, формують приємне враження у потенційних клієнтів. Магазини з бездоганно відполірованою вітриною вигідно вирізняються серед конкурентів. Про їхній престиж краще говорить добре вимите вітринне скло, а не надмір пишного декору.

Миття фасадів у Чернівцях

Фасад — те, на чому зупиняється погляд в першу чергу. І якщо помити звичайні вікна зсередини легко, то як бути з великими фасадами? Від вихлопних газів автівок вони постійно набувають неприємного відтінку, а доступ до зовнішньої поверхні скла ускладнений.

Якщо мова йде про багатоповерхові будівлі зі складним скляним фасадом, то власних сил тут недостатньо.

Звичайні засоби в такому випадку неефективні, тому краще залишити цю відповідальну справу професіоналам "Попелюшки", які потурбуються про безпеку та якість роботи.

Після кількох їхніх "чарівних" рухів професійними засобами Ви побачите цілком прозорі вікна без розводів.

Фото: миття фасаду банку в Чернівцях

Миття вікон після ремонту

Після ремонтних робіт миття фасаду будівлі без спеціальних засобів ускладнене або взагалі неможливе. Це може бути тоді, коли на фасаді залишилися сліди шпаклівки, які глибоко в'їлися. Якщо ризикнути очистити їх самостійно, то можна залишити на склі подряпини.

Але ж хочеться дзеркального блиску... Хто намагався його досягнути, той знає: звичайним миючим засобам це не під силу. Невже відмовлятися від ефекту нового вікна тільки з цих причин? Зовсім ні!

Такі виклики не лякають команду "Попелюшки", адже ми маємо всі спеціальні засоби для миття вікон. Потужні хімічні засоби розщеплюють плями, а професійні стяжки та інше устаткування призначені прибрати будь-які сліди миття. Після двостороннього полірування скло настільки прозоре, що здається, ніби його немає взагалі. Результат вас, м'яко кажучи, здивує.
Вище на фото приклад наших робіт "До" та "Після" миття вікон та дверей

Як часто варто мити вікна та вітрини?

Оскільки в містах поверхні забруднюються з космічною швидкістю, то необхідно мити вікна кожного місяця, а в гарячу пору року навіть по 2 рази на місяць. В такому разі фасад будівлі буде її справжньою окрасою незалежно від погоди.

Головні плюси професійного миття

 • 1
  Після професійного миття вікна і фасади залишатимуться чистими набагато довше.
 • 2
  Використання спеціальних миючих розчинів і обладнання дозволяє натерти вікно до блиску, чого важко досягти самотужки.
 • 3
  Чисті вікна добре пропускають сонячне світло — це покращує самопочуття тих, хто перебуває в офісі.
 • 4
  Доглянутий фасад позитивно впливає на імідж компанії.
 • 5
  Замовник не лише економить час та сили, а зменшує витрати на енергоспоживання, адже з чистими вікнами офіс висвітлений і затишніший.

Що ми пропонуємо клієнтам

Спеціалісти клінінгової компанії «Попелюшка» знають всі секрети миття рекламних вивісок і фасадів. За допомогою професійної техніки і миючих засобів наші клінери нададуть поверхні глянцевого блиску, який не залишиться непоміченим клієнтами. Ми не забуваємо про ваше здоров'я, тому ретельно вибираємо серед сучасних миючих засобів найбільш безпечні.

Процес очищення ми проводимо у декілька етапів

 • 1
  Вимиваємо підвіконня та віконні рами, видаляємо пил та будівельний бруд зі скла, ретельно протираємо тканиною.
 • 2
  За допомогою спеціальних падів, гумових стяжок та миючих розчинів ми вимиваємо та поліруємо скляні поверхні.
Вартість миття вікон у Чернівцях ми вираховуємо щоразу індивідуально. Ціну формують площа скляної поверхні, ступень забрудненості і те, наскільки високо і важкодоступно розміщені об'єкти.
Незалежно від складності робіт ми зі свого боку гарантуємо їхню високу якість та довготривалий результат. Про це свідчать часті індивідуальні замовлення на миття вікон у квартирах та довіра наших постійних клієнтів, число яких зростає на очах.
Залиште клопіт прибирання Попелюшці — витрачайте час на приємне!

Замовити прорахунок послуги

Вкажіть ваші дані і ми зв'яжемось з вами
Додаткові послуги
Оберіть необхідні додаткові послуги, ми порахуємо ціну та повідомимо вам
* Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.